Lajme – HIB Petrol
sqen
Vushtrri
Vushtrri
Skopje (North Macedonia
Ferizaj 1
Ferizaj 2
Ferizaj 3
Ferizaj 4 (Bibaj)
Çagllavice
Lipjan 1
Lipjan 2
Fushë Kosovë
Komoran 1
Komoran 2
Prizren 1
Prizren 2
Mitrovicë
Shkabaj
Podujevë
Gjilan
Gjakovë
Pejë
Hajvali
Kalabri
Viti
Deponia Bablak
Drejtoria
Pika : 049 999 684 - Restoranti : 045 666 108 E hëne - E diel 24/7 Rr. Ana Lin, Vushtrri
Pika : +389 71 229 521 - Restoranti : +389 71 229 510 E hëne - E diel 24/7 Kachanik Road, Skopje, North Macedonia
Pika : 049 780 009 - Restoranti : 044 666 999 E hëne - E diel 24/7 Fsh. Talinoc i Muhaxherëve, Magj. Ferizaj-Prishtine
Pika : 049 188 444 - Restoranti : 044 105 505 E hëne - E diel 24/7 Rr. Brahim Ademi
Pika : 049 153 999 - Restoranti : 044 190 666 E hëne - E diel 24/7 Rr. Driton Islami
Pika : 049 949 666 - Restoranti : 044 571 666 E hëne - E diel 24/7 Magj. Ferizaj Gjilan, Fshati i Vjetër
Pika : 049 628 888 - Restoranti : 044 121 333 E hëne - E diel 24/7 Fsh. Preoc, Magj. Prishtine-Ferizaj
Pika : 049 432 000 - Restoranti : 044 101 999 E hëne - E diel 24/7 Magj. Ferizaj-Prishtine, Llapnaselle
Pika : 049 780 025 - Restoranti : 044 109 099 E hëne - E diel 24/7 Magj. Prishtine-Ferizaj, Llapnaselle
Pika : 049 152 333 - Restoranti : 049 341 111 E hëne - E diel 24/7 Bresje, Fushe Kosovë
Pika : 049 153 555 - Restoranti : 044 106 606 E hëne - E diel 24/7 Komoran, Drenas
Pika : 049 999 680 - Restoranti : 045 666 107 E hëne - E diel 24/7 Llapushnik, Drenas
Pika : 049 153 666 - Restoranti : 044 140 333 E hëne - E diel 24/7 Rr. e Tiranës, Zona Industriale
Pika : 049 153 777 - Restoranti : 044 990 019 E hëne - E diel 24/7 Rr. Uke Bytyqi, Prizren
Pika : 049 152 444 - Restoranti : 044 170 666 E hëne - E diel 24/7 Fsh. Shupkovc, Magj. Prishtine-Mitrovicë
Pika : 049 949 555 - Restoranti : 044 522 111 E hëne - E diel 24/7 Fsh. Shkabaj, Magj. Prishtinë-Mitrovicë
Pika : 049 949 333 - Restoranti : 044 666 135 E hëne - E diel 24/7 Fsh. Llapashtice e Poshtme, Magj. Podujevë-Prishtinë
Pika : 049 154 999 - Restoranti : 044 408 888 E hëne - E diel 24/7 Fsh. Shillovë
Pika : 049 949 898 - Restoranti : 044 500 185 E hëne - E diel 24/7 Rruga e Prizrenit
Pika : 049 949 444 - Restoranti : 044 666 143 E hëne - E diel 24/7 Rr. Zahir Pajaziti
Pika : 049 564 444 - Restoranti : 044 500 183 E hëne - E diel 24/7 Rruga e Gjilanit
Pika : 049 949 899 - Restoranti : 044 500 184 E hëne - E diel 24/7 Kalabri
Pika : 049 192 777 - Restoranti : 044 108 222 E hëne - E diel 24/7 Rr. Rexhep Bislimi, Viti
049 780 022 E hëne - E shtune, 07:00 - 19:00 Fsh. Bablak
+383 38 777 777 E hëne - E premte, 08:00 - 16:00 Fsh. Preoc, Magj. Prishtinë-Ferizaj, Çagllavicë
Çertifikuar
ISO 9001
Çertifikuar
ISO -14001
Më e mira
1# në Kosovë
Mëso më shumë

Lajme

26
Mar

HIB me oferta të jashtëzakonshme me lansimin e aplikacionit mobil – dhuron 2 vetura elektrike dhe shumë shpërblime tjera

Korporata HIB ka lëshuar aplikacionin e saj mobil për iOS dhe Android. Përveç shumë funksioneve të dobishme, aplikacioni i ri mobil i HIB ju mundëson të përfitoni edhe zbritje për çdo litër të derivateve dhe mundësi për të fituar shumë shpërblime, përfshirë edhe dy vetura të reja elektrike – RENAULT TWINGO. Prishtinë, 26 mars – HIB...
08
Mar

HIB Petrol mbështet Shoqatën e të Verbërve “Jakova” për realizimin e aktiviteteve për 8 Mars

Për të promovuar gjithpërfshirjen dhe për të festuar talentet e personave të verbër dhe me shikim të dobësuar, HIB Petrol ka vendosur një bashkëpunim me Shoqatën e të Verbërve “Jakova” për të mbështetur realizimin e aktivitetit për nder të 8 Marsit, Ditës Ndërkombëtare të Gruas. Shoqata e të Verbërve “Jakova” me seli në Gjakovë, ka...
15
Jan

HIB Petrol vazhdon zgjerimin, hap pikën e re në Vushtrri!

HIB Petrol ka hapur pikën e re moderne në Vushtrri e cila është pjesë e zinxhirit të rrjetit HIB dhe ofron restorantin, marketin, autolarjen dhe risi të tjera të shumta për konsumatorët e saj.     17 Janar 2024 – HIB Petrol vazhdon fuqishëm zgjerimin e saj. Ka hapur pikën e re në Vushtrri, një hapësirë...
28
Aug

HIB Petrol sjell super mbushësit e shpejtë të makinave elektrike nga Siemens

HIB vjen së shpejti me mbushësit e shpejtë elektrik nga Siemens, tekonologji e cila mundëson mbushjen e shpejtë të katër veturave elektrike, njëkohësisht. Kapaciteti i super-mbuëshsve të Siemens, “SiCharge D” shkon deri në 300 kilovat, ose rreth 15 minuta për mbushje të një makine elektrike. Prishtinë, 28 gusht – Hib Petrol po sjell të ardhmen...
27
Jul

Capital T lanson albumin e ri, në mbështetjen ekskluzive të HIB Petrol

Për herë të parë në një koncert me përmasa madhështore në stadiumin Fadil Vokrri! Capital T sjell të gjitha hitet e tij në Time Capsule 2, para publikut plot energji. HIB Petrol është mbështetës i muzikës së Capital T, e kësaj radhe edhe sponsor i koncertit më të madh të vitit në Prishtinë. Biletat mund...
20
Jul

Nisu nga HIB, drejt aventurave të paharrueshme të verës.

Destinacionet me diell e det po të presin! Kalo pushime të paharrueshme, me më të dashurit tuaj. Nisu sigurt dhe me plotë energji. HIB Petrol ësthë pikënisja drejt destinacioneve dhe kujtimeve më të mira, çdoherë.
19
May

HIB Petrol hapë pikën e re në Komoran/Llapushnik – vjen gjithnjë e më afër konsumatorëve

Prishtinë, 20 maj 2023 – Para pak kohësh HIB ka njoftuar se do ta zgjerojë rrjetin e saj edhe me së paku 5 pika të reja moderne në qytete të ndryshme të Kosovës, për të arritur në 22 lokacione të ndryshme brenda rrjetit të pikave të HIB. Sot, HIB ka njoftuar se pika më e...
11
May

HIB Petrol me çmime bombastike, shpërblen të gjithë konsumatorët deri në 10 cent zbritje për litër!

HIP Petrol ka publikuar sot ofertën me të re. Për 5 ditë rresht çmimi për litër do të jetë deri në 10 cent më lirë. HIB Petrol, ofruesi kryesor i produkteve të derivateve me cilësi të lartë në Kosovë, ka vendosur që të shpërblejë me zbritje të gjithë konsumatorët e vet, përfshi edhe klientët e...
28
Feb

HIB Petrol po rritet e zgjerohet edhe më shumë, së shpejti vjen edhe me 5 pika të reja në treg!

Prishtinë, 28 shkurt 2023 – Lideri kosovar i derivateve, restoraneve dhe marketeve, korporata HIB sot ka njoftuar se do ta rrisë prezencën e saj në treg edhe me 5 pika të reja moderne të HIB Petrol, duke bërë gjithsejt 26 pika të mëdha në rrjetin e bizneseve të saj në Kosovë. “HIB Petrol po rritet dhe...
20
Feb

BEST BUY AWARDS: HIB PETROL SHPALLET KOMPANIA MË E MIRË E DERIVATEVE NË KOSOVË!

Prishtinë, 20 shkurt 2023 – Lideri kosovar i derivateve, rrjetit të restoraneve dhe marketeve, korporata HIB sot ka njoftuar se është zgjedhur si rrjeti më i mirë i derivateve në Kosovë për raportin e cilësisë ndaj çmimit. HIB Petrol është vlerësuar me medaljen ‘Best Buy 2023’ nga  kompania zvicerane ICERTIAS – International Certification Association GmbH me bazë në...
04
Nov

HIB zgjerohet edhe jashtë Kosovës, hap pikën e re edhe në Shkup

Lideri kosovar i derivateve, rrjetit të restoraneve dhe marketeve, korporata HIB sot ka njoftuar se tani po e zgjeron biznesin e saj edhe jashtë kufijve të Kosovës. Sot, HIB Petrol po e bën inaugurimin e pikës së parë në Shkup. Investimi i ri nga HIB është pika e re e shitjes me pakicë të derivateve...
17
May

HIB Petrol hap pikën e re brenda kryeqytetit, në lagjen Emshir

Lideri kosovar i derivateve, rrjetit të restoraneve dhe marketeve, korporata HIB sot ka njoftuar se po vjen me një pikë të re moderne brenda qytetit. Hapja zyrtare e pikës së re ne lagjën Emshir, rruga Jusuf Gërvalla (pranë qendrës tregtare Dardha) është bërë ditën e djeshme më 14 maj 2021. Investimi i ri nga HIB...
26
Apr

BCCK vlerëson qasjen e HIB për të ardhmen.

Me instalimin e mbushësit elektrik për të parën herë në Kosovë, BCCK ka vlerësuar qasjen e HIB për të ardhmen. Në vazhdim mund të lexoni artikullin e plotë nga BCCK. BCCK është takuar me Z. Astrit Sahiti, Zyrtar i Lartë i Shitjes në Departamentin e Shitjes me shumicë në HIB Petrol. HIB Petrol është një...
12
Jun

Konkurs për punë – Punëtor administrativ (Njësia në Komoran), APLIKO TANI!

Koorporata HIB Petrol SH.P.K. me seli në Ferizaj, Ftojmë të gjithë të interesuarit që të aplikojnë në konkursin për punë duke iu bashkangjitur stafit profesional për një karrierë të suksesshme:   PUNËTOR ADMINISTRATIV ( Njësia ne Komoran)                       Detyrat dhe përgjegjësitë: Lëshon faturat për klientë për sasinë e derivateve të furnizuar; Bën pagesen me...
07
May

HIB Petrol reagon ndaj AKK-së: Po na ndëshkoni në kohë krize, pa fakte

Në kohën më të vështirë për ekonominë, Autoriteti Kosovar i Konkurrencës me mision shkatërrues ndaj tatimpaguesit më të madh në Kosovë dhe kompanive tjera në industri. Prishtinë, 7 maj 2020 Sot, Autoriteti Kosovar i Konkurrencës (AKK) e ka njoftuar korporatën HIB Petrol lidhur me një vendim skajshmërisht jo-serioz dhe me mision shkatërrues ndaj korporatës HIB,...
06
Jan

Lista e 10 tatimpaguesve më të mëdhënj të vitit: HIB sërish në vendin e parë me rreth 70 milionë euro tatime të paguara!

Në treshen e parë të tatimpaguesve më të mëdhenj në Kosovë për vitin 2019 është HIB Petrol me 70 milionë euro, e përcjellë nga Buqaj me rreth 60 milionë dhe British American Tobacco me rreth 43 milionë euro të paguara në tatime. Prishtinë, 31 dhjetor 2019 – Për çdo vit, bizneset kosovare të të gjitha...
20
Oct

HIB Petrol po zgjerohet, hap pikën e re moderne në Prizren

Më 17 tetor 2019, HIB Petrol përuroi pikën më të re në Kosovë, përkatësisht në qytetin e Prizrenit, ekonominë e dytë më të madhe në Kosovë. Pika e re e shitjes është pika e 16-të me radhë për kompaninë dhe njëherit taksapaguesin më të madh në vend. Me këtë hap, HIB Petrol dëshmon fokusin në...
14
Oct

HIB Petrol bëhet mbështetës zyrtar i Komitetit Olimpik të Kosovës

Prishtinë, 10 tetor 2019. – Korporata HIB në një konferencë të përbashkët për media me Komitetin Olimpik të Kosovës (KOK), sot ka njoftuar se kanë arritur marrëveshje bashkëpunimi me KOK, e cila nënkupton mbështetjen financiare të korporatës më të madhe kosovare ndaj sportistëve të cilët janë pjesë e komitetit olimpik. “Sot kemi kënaqësinë dhe privilegjin...
16
Jan

Testoni njohuritë tuaja për komunikacionin

Rregullat e komunikacionit janë shumë të rëndësishme përderisa ju vozisni. Ato ju ndihmojnë për rreziqet e mundshme në rrugë dhe si të reagoni gjatë kohës që gjendeni në trafik.  Shpesh herë ndodh që një numër i konsiderueshëm i këtyre rregullave të harrohen nga vozitësit. Për këtë arsye HIB ju sjellë një test të rregullave të...
21
Dec

HIB Petrol vazhdon të jetë tatimpaguesi më i madh në Kosovë, paguan mbi 100 milionë euro në 2018

HIB Petrol vazhdon të jetë tatimpaguesi më i madh në Kosovë, paguan mbi 100 milionë euro në 2018 Në dekadën e fundit, HIB Petrol ka kontribuar në zhvillimin ekonomik me më shumë se 627 milionë euro tatime të paguara ndaj shtetit. Përgjatë vitit, HIB Petrol ka shënuar rritje rekorde në biznes dhe pagesë të tatimeve...