BEST BUY AWARDS: HIB PETROL SHPALLET KOMPANIA MË E MIRË E DERIVATEVE NË KOSOVË! – HIB Petrol
sq
Vushtrri
Vushtrri
Skopje (North Macedonia
Ferizaj 1
Ferizaj 2
Ferizaj 3
Ferizaj 4 (Bibaj)
Çagllavice
Lipjan 1
Lipjan 2
Fushë Kosovë
Komoran 1
Komoran 2
Prizren 1
Prizren 2
Mitrovicë
Shkabaj
Podujevë
Gjilan
Gjakovë
Pejë
Hajvali
Kalabri
Viti
Deponia Bablak
Drejtoria
Pika : 049 999 684 - Restoranti : 045 666 108 E hëne - E diel 24/7 Rr. Ana Lin, Vushtrri
Pika : +389 71 229 521 - Restoranti : +389 71 229 510 E hëne - E diel 24/7 Kachanik Road, Skopje, North Macedonia
Pika : 049 780 009 - Restoranti : 044 666 999 E hëne - E diel 24/7 Fsh. Talinoc i Muhaxherëve, Magj. Ferizaj-Prishtine
Pika : 049 188 444 - Restoranti : 044 105 505 E hëne - E diel 24/7 Rr. Brahim Ademi
Pika : 049 153 999 - Restoranti : 044 190 666 E hëne - E diel 24/7 Rr. Driton Islami
Pika : 049 949 666 - Restoranti : 044 571 666 E hëne - E diel 24/7 Magj. Ferizaj Gjilan, Fshati i Vjetër
Pika : 049 628 888 - Restoranti : 044 121 333 E hëne - E diel 24/7 Fsh. Preoc, Magj. Prishtine-Ferizaj
Pika : 049 432 000 - Restoranti : 044 101 999 E hëne - E diel 24/7 Magj. Ferizaj-Prishtine, Llapnaselle
Pika : 049 780 025 - Restoranti : 044 109 099 E hëne - E diel 24/7 Magj. Prishtine-Ferizaj, Llapnaselle
Pika : 049 152 333 - Restoranti : 049 341 111 E hëne - E diel 24/7 Bresje, Fushe Kosovë
Pika : 049 153 555 - Restoranti : 044 106 606 E hëne - E diel 24/7 Komoran, Drenas
Pika : 049 999 680 - Restoranti : 045 666 107 E hëne - E diel 24/7 Llapushnik, Drenas
Pika : 049 153 666 - Restoranti : 044 140 333 E hëne - E diel 24/7 Rr. e Tiranës, Zona Industriale
Pika : 049 153 777 - Restoranti : 044 990 019 E hëne - E diel 24/7 Rr. Uke Bytyqi, Prizren
Pika : 049 152 444 - Restoranti : 044 170 666 E hëne - E diel 24/7 Fsh. Shupkovc, Magj. Prishtine-Mitrovicë
Pika : 049 949 555 - Restoranti : 044 522 111 E hëne - E diel 24/7 Fsh. Shkabaj, Magj. Prishtinë-Mitrovicë
Pika : 049 949 333 - Restoranti : 044 666 135 E hëne - E diel 24/7 Fsh. Llapashtice e Poshtme, Magj. Podujevë-Prishtinë
Pika : 049 154 999 - Restoranti : 044 408 888 E hëne - E diel 24/7 Fsh. Shillovë
Pika : 049 949 898 - Restoranti : 044 500 185 E hëne - E diel 24/7 Rruga e Prizrenit
Pika : 049 949 444 - Restoranti : 044 666 143 E hëne - E diel 24/7 Rr. Zahir Pajaziti
Pika : 049 564 444 - Restoranti : 044 500 183 E hëne - E diel 24/7 Rruga e Gjilanit
Pika : 049 949 899 - Restoranti : 044 500 184 E hëne - E diel 24/7 Kalabri
Pika : 049 192 777 - Restoranti : 044 108 222 E hëne - E diel 24/7 Rr. Rexhep Bislimi, Viti
049 780 022 E hëne - E shtune, 07:00 - 19:00 Fsh. Bablak
+383 38 777 777 E hëne - E premte, 08:00 - 16:00 Fsh. Preoc, Magj. Prishtinë-Ferizaj, Çagllavicë
Çertifikuar
ISO 9001
Çertifikuar
ISO -14001
Më e mira
1# në Kosovë
Mëso më shumë

BEST BUY AWARDS: HIB PETROL SHPALLET KOMPANIA MË E MIRË E DERIVATEVE NË KOSOVË!

Prishtinë, 20 shkurt 2023 – Lideri kosovar i derivateve, rrjetit të restoraneve dhe marketeve, korporata HIB sot ka njoftuar se është zgjedhur si rrjeti më i mirë i derivateve në Kosovë për raportin e cilësisë ndaj çmimit.

HIB Petrol është vlerësuar me medaljen ‘Best Buy 2023’ nga  kompania zvicerane ICERTIAS – International Certification Association GmbH me bazë në Cyrih të Zvicrës.

Ky çmim është arritur nga vlerësimet e konsumatorëve kosovarë të cilët kanë marrë pjesë në hulumtimin e pavarur të realizuar në janar të këtij viti  në Kosovë nga Organizata Ndërkombëtare ICERTIAS.
Në pyetjen ‘Sipas përvojës suaj personale, cili zinxhir i derivateve ofron raportin më të mirë çmim-cilësi në tregun kosovar’, qytetarët e Kosovës u përgjigjën duke e konfirmuar që HIB Petrol është vendi që ata e cilësojnë si pikën më cilësore të derivateve në tregun tonë.‘‘Jemi shumë të lumtur të njoftojmë se HIB Petrol, lideri kosovar i derivateve ka marrë çmimin dhe medaljen prestigjioze “Best Buy”. Kjo medalje është një dëshmi e përkushtimit të punës tonë për të ofruar derivate me cilësi të lartë dhe shërbime të shkëlqyera për konsumatorët tanë, në çdo vend ku HIB është prezent” thuhet në kumtesën për media nga HIB Petrol.

“Për këtë arritje është e rëndësishme të shprehim mirënjohjen tonë për përkushtimin dhe kontributin e stafit tonë, që është një nga vlerat më të larta të kompanisë dhe secili prej tyre është një pjesë e rëndësishme e familjes sonë të madhe. E vlerësojmë jashtëzakonisht besnikërinë e partnerëve tanë përgjatë viteve dhe për besimin e përhershëm të klientëve tanë duke inkurujuar të gjithë të ndalojnë dhe të përjetojnë shërbimin më të mirë të derivateve!’’

HIB është njëra ndër korporatat më të mëdha në Kosovë, e cila ka mbi 1200 të punësuar në gjitha njësitë e biznesit të saj, ndërsa së fundmi HIB Petrol është  zgjeruar edhe në Maqedoninë e Veriut, me hapjen e pikës së re në Shkup.

Më shumë rreth Best Buy Award per HIB Petrol 2023:
About the author

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Recent Comments