Florient Demiri – HIB Petrol
sq
Vushtrri
Vushtrri
Skopje (North Macedonia
Ferizaj 1
Ferizaj 2
Ferizaj 3
Ferizaj 4 (Bibaj)
Çagllavice
Lipjan 1
Lipjan 2
Fushë Kosovë
Komoran 1
Komoran 2
Prizren 1
Prizren 2
Mitrovicë
Shkabaj
Podujevë
Gjilan
Gjakovë
Pejë
Hajvali
Kalabri
Viti
Deponia Bablak
Drejtoria
Pika : 049 999 684 - Restoranti : 045 666 108 E hëne - E diel 24/7 Rr. Ana Lin, Vushtrri
Pika : +389 71 229 521 - Restoranti : +389 71 229 510 E hëne - E diel 24/7 Kachanik Road, Skopje, North Macedonia
Pika : 049 780 009 - Restoranti : 044 666 999 E hëne - E diel 24/7 Fsh. Talinoc i Muhaxherëve, Magj. Ferizaj-Prishtine
Pika : 049 188 444 - Restoranti : 044 105 505 E hëne - E diel 24/7 Rr. Brahim Ademi
Pika : 049 153 999 - Restoranti : 044 190 666 E hëne - E diel 24/7 Rr. Driton Islami
Pika : 049 949 666 - Restoranti : 044 571 666 E hëne - E diel 24/7 Magj. Ferizaj Gjilan, Fshati i Vjetër
Pika : 049 628 888 - Restoranti : 044 121 333 E hëne - E diel 24/7 Fsh. Preoc, Magj. Prishtine-Ferizaj
Pika : 049 432 000 - Restoranti : 044 101 999 E hëne - E diel 24/7 Magj. Ferizaj-Prishtine, Llapnaselle
Pika : 049 780 025 - Restoranti : 044 109 099 E hëne - E diel 24/7 Magj. Prishtine-Ferizaj, Llapnaselle
Pika : 049 152 333 - Restoranti : 049 341 111 E hëne - E diel 24/7 Bresje, Fushe Kosovë
Pika : 049 153 555 - Restoranti : 044 106 606 E hëne - E diel 24/7 Komoran, Drenas
Pika : 049 999 680 - Restoranti : 045 666 107 E hëne - E diel 24/7 Llapushnik, Drenas
Pika : 049 153 666 - Restoranti : 044 140 333 E hëne - E diel 24/7 Rr. e Tiranës, Zona Industriale
Pika : 049 153 777 - Restoranti : 044 990 019 E hëne - E diel 24/7 Rr. Uke Bytyqi, Prizren
Pika : 049 152 444 - Restoranti : 044 170 666 E hëne - E diel 24/7 Fsh. Shupkovc, Magj. Prishtine-Mitrovicë
Pika : 049 949 555 - Restoranti : 044 522 111 E hëne - E diel 24/7 Fsh. Shkabaj, Magj. Prishtinë-Mitrovicë
Pika : 049 949 333 - Restoranti : 044 666 135 E hëne - E diel 24/7 Fsh. Llapashtice e Poshtme, Magj. Podujevë-Prishtinë
Pika : 049 154 999 - Restoranti : 044 408 888 E hëne - E diel 24/7 Fsh. Shillovë
Pika : 049 949 898 - Restoranti : 044 500 185 E hëne - E diel 24/7 Rruga e Prizrenit
Pika : 049 949 444 - Restoranti : 044 666 143 E hëne - E diel 24/7 Rr. Zahir Pajaziti
Pika : 049 564 444 - Restoranti : 044 500 183 E hëne - E diel 24/7 Rruga e Gjilanit
Pika : 049 949 899 - Restoranti : 044 500 184 E hëne - E diel 24/7 Kalabri
Pika : 049 192 777 - Restoranti : 044 108 222 E hëne - E diel 24/7 Rr. Rexhep Bislimi, Viti
049 780 022 E hëne - E shtune, 07:00 - 19:00 Fsh. Bablak
+383 38 777 777 E hëne - E premte, 08:00 - 16:00 Fsh. Preoc, Magj. Prishtinë-Ferizaj, Çagllavicë
Çertifikuar
ISO 9001
Çertifikuar
ISO -14001
Më e mira
1# në Kosovë
Mëso më shumë

By

Florient Demiri
Korporata HIB ka lëshuar aplikacionin e saj mobil për iOS dhe Android. Përveç shumë funksioneve të dobishme, aplikacioni i ri mobil i HIB ju mundëson të përfitoni edhe zbritje për çdo litër të derivateve dhe mundësi për të fituar shumë shpërblime, përfshirë edhe dy vetura të reja elektrike – RENAULT TWINGO. Prishtinë, 26 mars – HIB...
Continue Reading
Për të promovuar gjithpërfshirjen dhe për të festuar talentet e personave të verbër dhe me shikim të dobësuar, HIB Petrol ka vendosur një bashkëpunim me Shoqatën e të Verbërve “Jakova” për të mbështetur realizimin e aktivitetit për nder të 8 Marsit, Ditës Ndërkombëtare të Gruas. Shoqata e të Verbërve “Jakova” me seli në Gjakovë, ka...
Continue Reading
HIB Petrol ka hapur pikën e re moderne në Vushtrri e cila është pjesë e zinxhirit të rrjetit HIB dhe ofron restorantin, marketin, autolarjen dhe risi të tjera të shumta për konsumatorët e saj.     17 Janar 2024 – HIB Petrol vazhdon fuqishëm zgjerimin e saj. Ka hapur pikën e re në Vushtrri, një hapësirë...
Continue Reading
HIB vjen së shpejti me mbushësit e shpejtë elektrik nga Siemens, tekonologji e cila mundëson mbushjen e shpejtë të katër veturave elektrike, njëkohësisht. Kapaciteti i super-mbuëshsve të Siemens, “SiCharge D” shkon deri në 300 kilovat, ose rreth 15 minuta për mbushje të një makine elektrike. Prishtinë, 28 gusht – Hib Petrol po sjell të ardhmen...
Continue Reading
Për herë të parë në një koncert me përmasa madhështore në stadiumin Fadil Vokrri! Capital T sjell të gjitha hitet e tij në Time Capsule 2, para publikut plot energji. HIB Petrol është mbështetës i muzikës së Capital T, e kësaj radhe edhe sponsor i koncertit më të madh të vitit në Prishtinë. Biletat mund...
Continue Reading
Destinacionet me diell e det po të presin! Kalo pushime të paharrueshme, me më të dashurit tuaj. Nisu sigurt dhe me plotë energji. HIB Petrol ësthë pikënisja drejt destinacioneve dhe kujtimeve më të mira, çdoherë.
Continue Reading
Prishtinë, 20 maj 2023 – Para pak kohësh HIB ka njoftuar se do ta zgjerojë rrjetin e saj edhe me së paku 5 pika të reja moderne në qytete të ndryshme të Kosovës, për të arritur në 22 lokacione të ndryshme brenda rrjetit të pikave të HIB. Sot, HIB ka njoftuar se pika më e...
Continue Reading
HIP Petrol ka publikuar sot ofertën me të re. Për 5 ditë rresht çmimi për litër do të jetë deri në 10 cent më lirë. HIB Petrol, ofruesi kryesor i produkteve të derivateve me cilësi të lartë në Kosovë, ka vendosur që të shpërblejë me zbritje të gjithë konsumatorët e vet, përfshi edhe klientët e...
Continue Reading
Lideri kosovar i derivateve, rrjetit të restoraneve dhe marketeve, korporata HIB sot ka njoftuar se tani po e zgjeron biznesin e saj edhe jashtë kufijve të Kosovës. Sot, HIB Petrol po e bën inaugurimin e pikës së parë në Shkup. Investimi i ri nga HIB është pika e re e shitjes me pakicë të derivateve...
Continue Reading
Lideri kosovar i derivateve, rrjetit të restoraneve dhe marketeve, korporata HIB sot ka njoftuar se po vjen me një pikë të re moderne brenda qytetit. Hapja zyrtare e pikës së re ne lagjën Emshir, rruga Jusuf Gërvalla (pranë qendrës tregtare Dardha) është bërë ditën e djeshme më 14 maj 2021. Investimi i ri nga HIB...
Continue Reading
1 2

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Recent Comments